Zhodnocení roku 2017

Vážení obchodní přátelé,

blíží se konec roku a pro spoustu z nás znamená tento příjemný předvánoční čas také čas bilancování a hodnocení. Protože ani my v Reservantu nezahálíme, dovolte nám touto cestou nahlédnout společně pod pokličku toho, co se v naší společnosti tento rok událo a povedlo.

Vážíme si zpětné vazby, kterou nám dáváte. Pomáháte nám tím neustále vylepšovat Reservanto. Kromě několika stovek drobných vylepšení jsme v tomto roce připravili i několik větších změn a funkcí.

Zde je seznam nejdůležitějších změn pro rok 2017

Nové funkce kalendáře

Nejčastěji využívaná část systému, která je nyní ještě přehlednější. Červená linka napoví, co je dnes za den, a jaká je aktuální hodina. Tlačítko nad kalendářem „Pouze pracovní doba“ zobrazí jen  ten čas, který vás zajímá. Rezervace lze nově přesouvat  pomocí tlačítka myši (tzv. drag & drop) anebo také můžete tažením za spodní okraj rezervace měnit dobu trvání. Více informací najdete zde.

Nové funkce kalendáře

Náhradníci

Při zapnutí této funkce se mohou vaši zákazníci rezervovat i když už není na danou hodinu místo. V tom případě se z nich stanou náhradníci, kteří mohou dorazit, jestliže se místo uvolní (týká se pouze skupinových rezervací). Více informací najdete zde.

Náhradníci

Věrnostní program

Slouží k motivaci vašich zákazníků, aby více a častěji využívali vašich služeb. Zákazníci zde sbírají body za různé aktivity a můžou být odměněni za každou rezervaci, nákup produktu, ale i doporučení vašich služeb dále.

Účetní doklady pro zákazníky

Při úhradě rezervace dostane zákazník váš účetní doklad elektronicky a Vy již nemusíte nic vypisovat ručně a tisknout. Šetříte tedy svůj čas a životní prostředí.

Podmíněné zprávy zákazníkům

Nastavení, které vám zjednoduší správu spousty situací. Např. zákazníkovi končí platnost permanentky, ale zjistí to až u vás a nemá s sebou hotovost ani platební kartu na dobití kreditu, případně má váš zákazník narozeniny, Vy mu chcete popřát nebo zaslat drobný dárek (voucher na službu nebo nápoj zdarma). Právě k tomuto slouží toto nové nastavení, vše může udělat za vás.

E-mailové přání k narozeninám

POSKA

Pokladní systém, ideální pro malé a střední podnikatele a poskytovatele služeb. Výhodou je velmi úzké propojení s rezervačním systémem Reservanto. POSKA je zcela zdarma pro všechny předplatitele. Více informací najdete zde.

Poska Poska

Děkujeme vám za důvěru a používání našeho systému Reservanto. Přejeme vám krásné Vánoce strávené v kruhu nejbližších a do Nového roku hodně zdraví, štěstí a obchodních úspěchů.

Tým Reservanto

Facebooktwitterlinkedinmail