Proč začít využívat online rezervační systém

Pro spoustu lidí může být velice nepříjemné objednat se na masáž či na kosmetiku po telefonu. Ne každý má totiž telefonování rád. A k tomu ještě ten nekomfortní výběr termínů, kdy jedna strana diktuje volné termíny a čeká odpověď a druhá strana si musí rychle uvědomit, který z nich bude ten správný. Poskytovatele služeb tento systém zdržuje od práce a klienty nutí se objednávat v pracovní době a vybírat si termíny pro ně nepohodlným způsobem.

Příjemnější variantou jsou online rezervační systémy. Klient si vybere v klidu termín, může se rozmyslet a podívat se do svého diáře. Navíc si tento termín rezervuje kdykoliv chce. Člověk, který danou službu nabízí, není rušen od práce a přijaté rezervace si prohlédne ve chvíli volna. Volné termíny si nastaví, jak potřebuje a rezervační systém sám označuje již obsazené.

Internet využívá dle Českého statistického úřadu více jak 76% obyvatel České republiky. Více jak 84% uživatelů je zvyklých přes internet hledat služby a kontakty. Pro tyto klienty může být rozhodující, zda se prezentujete pomocí internetu. Možnost se rovnou ze stránek jednoduše rezervovat, v jakýkoliv den a čas, je další výhoda, díky které můžete být napřed oproti vaší konkurenci.

Díky online rezervačním systémům se také může snížit počet neuskutečněných schůzek. Stačí nastavit, aby klientům přišlo upozornění na termín pomocí SMS nebo e-mailu. Ti zapomnětlivější to jistě ocení.  A pokud klient zruší termín předem, klienti čekající na volné termíny se to stejně jednoduše dozvědí.

To samozřejmě nejsou všechny výhody, které vám přinese přechod z papírových rezervací na ty elektronické. Co konkrétně vám může nabídnout online rezervační systém Reservanto, jak složité a nákladné bude jeho spuštění, to se můžete dočíst v dalším článku…

Přehled rezervací  Kalendář rezervací  Mobilní aplikace


 

Facebooktwitterlinkedinmail