Už 8 let jsme s vámi!

Je neuvěřitelné, jak to letí. Už je to 8 let, co jsme se začali zabývat myšlenkou na vytvoření rezervačního systému. Původně to měly být 3-4 měsíce vývoje ve 3 lidech a pak už jen raketový růst. Bylo to nakonec trochu jinak, ale taky pěkná jízda.

2012

3. ledna představil Petr Jarkovský na poradě skvělý nápad. Vytvoříme rezervační systém, který bude skutečně pomáhat jak podnikatelům s jejich podnikáním, tak zákazníkům s komfortním rezervováním služeb. Začal průzkum trhu a vytvořili jsme prototyp systému, na kterém jsme později postavili celé Reservanto.

Prototyp

V létě jsme už doladili grafickou podobu (logo jsme ještě neměli).

Dočasný web spuštěn

2013

Po dlouhých 14 měsících vývoje jsme konečně vypustili první veřejnou verzi. Za první den si vytvořilo účet 6 zákazníků.

Přidali novinky jako SMS připomínky, web obchodníka, „volno“ v kalendáři, spustili podporu sportovišť a skupinových rezervací a také vyvinuli mobilní aplikaci.

2014

Spouštíme Online platby.

Přidáváme podporu pro sauny, lezecké stěny a podobná zaměření.

Uzavřeli jsme také partnerství s mediální skupinou Economia, která využila naši technologii pro portál najisto.cz.

Zúčastnili jsme se veletrhu Beauty Expo a využili tak vhodnou chvíli na setkání se stávajícími i novými zákazníky.

V září jsme vypustili velké rozšíření části Zákazníci. Nově šlo zákazníkům přidávat štítky, poznámky, sledovat jejich historii a přidávat vlastní údaje.

Také jsme se rozhodli vývoj naší mobilní aplikace ukončit a nahradit ji mobilním webem. Vývoj nativní mobilní aplikace byl zbytečně drahý a aplikace nepřinášela zákazníkům žádné výhody oproti optimalizovanému webu.

Máme nové produktové video na hlavní stránce webu. Podílela se na něm i naše zákaznice Věra Pospíšilová, majitelka masážního studia ARELAX a mimochodem skvělá masérka!

2015

Naprogramovali jsme synchronizaci s Google Kalendářem, Permanentky a přidali záložku Statistiky.

Uzavřeli jsme nové partnerství s portálem Zlavomat.sk.

2016

Vytvořili jsme v rámci Reservanta docházkový systém pro školky a dětské skupiny: skolky.reservanto.cz

Spustili jsme úzkou spolupráci se společností Alcon Pharmaceuticals Czech Republic.

2017

Vytvořili jsme pokladní systém Poska a dali ho všem našim zákazníkům zdarma v rámci předplatného Reservanta: reservanto.cz/poska

Kompletně jsme přepsali kalendář, který nově začal podporovat drag&drop, pohled na více zdrojů najednou a mnohem lepší zobrazení méně častých situací. Přidali jsme náhradníky, věrnostní program, účetní doklady nebo podmíněné zprávy.

2018

Připravili jsme Reservanto na GDPR. Spustili jsme také Dodatečné zdroje pro řešení složitějších scénářů rezervací (např. 3 terapeuti ve 2 ordinacích), vylepšili statistiky, umožnili úhradu rezervací v administraci, přidali funkci „Je mi to jedno“ pro automatický výběr zdroje.

2019

Vzájemně jsme propojili Reservanto a AffilBox, výrazně vylepšili práci s kurzy, vylepšili rezervační formulář, přidali možnost čerpání náhrad nebo třeba funkci Hodnocení od zákazníků.

Spustili jsme Affiliate program, kdy vás odměníme za doporučení Reservanta.

I po 8 letech se nám daří růst vysokým tempem. Každý rok vznikne díky Reservantu přibližně stejný počet rezervací, jako za všechny předchozí roky dohromady. To je pro nás velmi motivační, ale také velmi zavazující.

Jsme rádi, že se nám daří měnit přístup poskytovatelů služeb k rezervacím. Dnes je pro většinu z nich rezervační systém téměř nutnost, silná konkurenční výhoda. A to nejen pro drobné poskytovatele. Velice si vážíme i zvyšujícího se zájmu velkých společností a státních institucí.

A co všechno si už díky nám zákazníci rezervovali? Např. místo u rybníka pro rybaření, propláchnutí střev, relax s umělou pannou, posbírání psích exkrementů, let s prezidentem, ale i lidskou klec v rámci aktivity proti klecovému chovu nebo čerta, mikuláše a anděla.

Facebooktwitterlinkedinmail