Řešíte, co s EET? Vyzkoušejte pokladní systém Poska! Nic za to nedáte

Naší prioritou je co nejvíce vám ulehčit a zpříjemnit proces rezervace zákazníků a administrativu s ním spojenou. Od počátku jsme měli v plánu propojit Reservanto s pokladním systémem, díky čemuž by bylo možné vést kompletní firemní ekonomiku v rámci jednoho systému.

Aktuálně zaváděná povinnost elektronické evidence tržeb nám plány urychlila. Díky tomu vám nyní můžeme představit nový unikátní pokladní systém Poska. Díky úzkému propojení Posky a Reservanta vznikl nástroj, který vám umožní si jedním kliknutím zobrazit veškeré informace o klientovi, jeho rezervace, případný kredit, nákupy a historii jeho návštěv. Je to parťák, který domýšlí situace a urychluje práci. Poska ví, že zákazník, který se prokázal svou permanentkou, jde na spinning, který začíná za 10 minut. Ví, že chce nejčastěji klíček číslo 7 a kupuje si proteinový nápoj. A za 3 vteřiny mu dobije kredit i s vystavením daňového dokladu.

Poska je připravena na EET a podporuje online i offline provoz, takže s ní dostojíte všem povinnostem, které ukládá zákon o elektronické evidenci tržeb. Navíc získáte také množství užitečných funkcí, které vám ulehčí práci. A teď to nejlepší – ke každé placené variantě Reservanta nabízíme variantu Posky zdarma! Znamená to, že pokud si předplácíte Reservanto Lite, získáte Posku Starter, k variantě Proffesional máte nárok na Posku Powerful a k Premium na Posku Prime. Bližší popis včetně porovnání variant najdete na adrese www.reservanto.cz/poska.

Zjednodušte si práci

Reservanto ulehčuje vašim klientům rezervace a vám pomáhá evidovat jejich návštěvy. Poska k tomu navíc zajistí rychlé odbavení zákazníka, včetně nákupu dalších produktů, a přinese přehled o kompletní ekonomice firmy. Jednoduše do ní můžete vkládat, upravovat a přesouvat velké množství produktů, včetně obrázků; samozřejmostí je možnost vést skladovou evidenci a provádět uzávěrky. Problémem pro ni není ani dopočítávání různých cenových hladin, pokud poskytujete slevy pro studenty, důchodce nebo VIP klienty. Při platbě permanentkou systém sám kontroluje výši kreditu na kartě a umožňuje ho dobíjet, takže to nemusí dělat obsluha zařízení. Automatizuje mnoho dalších kroků a tím snižuje chybovost, zvyšuje efektivitu a šetří čas a nervy.

Nainstalujte a užívejte

Posku si velmi jednoduše nainstalujete do svého tabletu, notebooku nebo jiného pokladního zařízení s operačním systémem Windows, takže nemusíte utrácet za nový drahý hardware. Budete-li si ale přát, dodáme vám ji včetně hardwaru, instalace i školení. Data jsou zálohovaná v cloudu, dobře zabezpečena a rozhodně je nikomu neprodáme. Budete nadšeni, až vyzkoušíte, jak jednoduše se ovládá a s čím vším vám může pomoci. Ať už jste masér, kadeřnice, automechanik, vlastníte fitness centrum, kavárnu nebo jakýkoli maloobchod, Poska Vám za minimální náklady vyřeší velkou část administrativy a zjednoduší práci.

Stáhnout Posku

Facebooktwitterlinkedinmail