Představení zákazníka a popsání úprav rezervačního tlačítka a okna

logo_smallChtěli bychom vám pro inspiraci představit jednoho z našich zákazníků, který má zajímavým způsobem vložené rezervační tlačítko na svém webu. Jedná se o společnost s názvem Poopickers, zabývající se úklidem psích exkrementů přímo na vašich zahradách. Upozorňujeme, že článek je pro technicky zdatnější uživatele. 🙂

Vzhled rezervačního tlačítka je možné upravit v sekci Nastavení a v záložce Rezervační formulář. Někdy ale ani toto nestačí a je třeba tlačítko do webových stránek zakomponovat ještě lépe. Třeba takto:

menu

Docílit toho lze úpravou kódu pro vložení tlačítka pomocí tagu !important. Vlastní část kódu s nastylováním tlačítka je třeba upravit tak, aby nebyla přepisována zpět na původní hodnoty styly systému Reservanto. Pak už jen stačí nastylovat tlačítko podle designu vašeho webu. Pokud byste měli zájem o dokumentaci, ozvěte se nám. Rádi vám ji zašleme.

Pokud se náš nádherný rezervační formulář designově nehodí do vašich stránek, nebo třeba pokud chcete ukazovat své krásné logo i při vytváření rezervace, jsme na to připraveni. Varianta Professional vám umožní vybrat si vlastní barvy rezervačního formuláře a vložit si do něj můžete i své logo. Pokud se zmínky o nás chcete zbavit úplně, umožníme vám to ve variantě Premium. Zde si můžete totiž i schovat naše logo. Vše lze nastavit v sekci Nastavení a v záložce Rezervační formulář:

nastaveni

Když si vše nastavíte podle svých představ, může výsledek vypadat třeba takto:

booknow_small

Nedaří se vám docílit správného výsledku, nebo něčemu nerozumíte? Kontaktujte nás! Rádi vám s úpravami pomůžeme.

Facebooktwitterlinkedinmail