Novinky: Velké rozšíření evidence zákazníků, vylepšení uživatelských účtů a nová zaměření

Více údajů u zákazníkůOpět vám přinášíme několik novinek, které vám zpříjemní práci a přidají nové možnosti. Na základě vašich přání jsme podstatně rozšířili správu zákazníků, vylepšili uživatelské účty a nastavování jejich přístupových oprávnění. Kromě toho jsme také přidali podporu nových zaměření.

Rozšíření zákazníků

Největší změnou je velké rozšíření funkcí týkajících se evidence zákazníků. Nyní u nich můžete evidovat např. datum narození, pohlaví, v některých zaměřeních adresu, rodné číslo, apod. Pokud využíváte SMS nebo e-mailové upomínky, nově můžete zrušit jejich zasílání vybraným zákazníkům. Možné je také u každého zákazníka ukládat vlastní textové poznámky, prohlížet budoucí i historické rezervace nebo si zobrazit statistické údaje.

Vlastní textové poznámky u zákazníků Statistické údaje u zákazníků Přehled rezervací zákazníka Historie rezervací zákazníka

Vlastní údaje

U zákazníka také můžete evidovat libovolné množství vlastních údajů, které vám v Reservantu chybí.

Vlastní údaje u zákazníků

Štítky

Štítky slouží k označení zákazníků a k následnému třídění. Každého zákazníka můžete označit štítky dle vlastního uvážení a tím vytvářet různé tematické skupiny (např. VIP, problémoví, newsletter, důchodce, apod.).

Přidávání štítků k zákazníkům Třídění zákazníků dle štítků

Nová zaměření

Přidali jsme zaměření pro veterinární kliniky, pneuservisy a vytvořili jsme nová všeobecná zaměření určená pro zákazníky, kteří v seznamu zaměření nenašli svůj obor.

Nová zaměření

Rozšířená oprávnění

Zapracovali jsme také na možnostech uživatelských účtů, dostupných ve variantě Premium. Vylepšili jsme možnosti nastavování oprávnění pro každý účet a propojení účtu se zdroji.

Rozšířená oprávnění uživatelů

Facebooktwitterlinkedinmail