Únorové novinky v systému Reservanto

Připravili jsme pro vás přehled nejdůležitějších změn v systému Reservanto:

Vyhledat rezervaci

V sekci kalendář najdete nové políčko pro Vyhledávání rezervací (týká se všech zaměření). Funkce je umístěna nad kalendářem. Umožňuje vám tak vyhledávání aktuálních a budoucích rezervací (dle zobrazeného data v kalendáři). Stačí tedy zadat jméno zákazníka a systém vám rychle zobrazí jeho aktuální rezervace. K dispozici  od verze Lite.

Vyhledání zákazníků a rezervací

Vyhledávání pomocí vlastního pole

V sekci Zákazníci je nyní možné vyhledávání zákazníků i pomocí vlastního pole text a výběr ze seznamu. Dříve šlo vyhledávat jen na základě jména, telefonu nebo emailu.

Vyhledávání pomocí vlastních polí

Vizuální podoba kalendáře

Další nová funkce je dostupná v Kalendáři. Jedná se o Nastavení kalendáře, do kterého se dostanete přes ikonku ozubeného kolečka v pravém horním rohu. Díky této změně si každý uživatel může upravit vizuální podobu kalendáře.

Nastavení kalendáře

Nové filtrování v reportech

V sekci Reporty si nově můžete v reportu nazvaném Prodeje zobrazit rezervace i podle pole Zdroj (například podle pracovníka)

Filtry v reportech

Čísla týdnů a datum v kalendáři

Kalendář nově zobrazuje čísla jednotlivých týdnů a datum nad kalendářem.

Den v kalendáři

Symbol platby v kalendáři

V kalendáři, po otevření vybrané rezervace můžete nastavit stav Platba potvrzena. Poté se tato funkce promítne v dané rezervaci. V kalendáři pak můžete u této rezervace vidět symbol „fajfky“, která při najetí kurzorem myši ukáže cenu a stav Zaplaceno.

Úhrada rezervace  Úhrada rezervace

 

Facebooktwitterlinkedinmail