Novinky v systému Reservanto

Nové funkce, vylepšení, aktualizace a další novinky, aneb co se dělo v Reservantu v uplynulých měsících.

Drobná vylepšení v zaměření Kurzy

Pokud se v daném měsíci koná nějaká plánovaná událost, název měsíce je zvýrazněn tučným písmem, a Vy tak na první pohled vidíte, jaké měsíce máte obsazené kurzy.

Nová funkce Je mi to jedno

Tuto funkci využijí Vaši zákazníci ve chvíli, kdy při rezervaci preferují volný termín před výběrem zdroje (např. kadeřníka, místnosti, trenéra apod.).
Více jsme se této novince věnovali na našem blogu.

Platby v Rezervačním formuláři

Výběr způsobu úhrady rezervací je nyní přehlednější a uživatelsky příjemnější. Vaši zákazníci mohou také platit nejen standardními cestami (platba online, platba na místě), ale nově i kreditem nebo věrnostními body. Pokud Váš zákazník kredit ani body nemá, možnosti se mu ani nezobrazují. Permanentky (pokud je svým zákazníkům nabízíte) naleznete teď v rolovacím menu.

Souběžná editace

Jestliže u Vás s rezervacemi pracuje více lidí, nově nyní vidíte, pokud ve stejnou chvíli upravují stejnou rezervaci i další uživatelé. Informace o dalším uživateli se zobrazí jako upozornění v rámečku.

Již se Vám tedy nestane, že byste si s kolegy navzájem přepsali právě provedené změny.

Aktualizace Synchronizace s Google Kalendářem

Jestliže máte propojený kalendář zdroje v Reservantu se svým Google Kalendářem, nově je možné synchronizovat veškeré rezervace obousměrně (tzn. nově vzniklá rezervace v Reservantu se promítne do Google Kalendáře a naopak). Tato synchronizace se dá ručně nastavit.

Také došlo k úpravě stávající synchronizace. Dosud se události v Google Kalendáři vytvářely tak, že se zákazníci vkládali mezi “Hosty”. Google však následně dohledal dle e-mailových adres zákazníky, kteří mají u něj účet, a rovnou jim tuto událost vložil také do jejich kalendáře. Což je u skupinových rezervací leckdy nežádoucí. Nově se účastníci vkládají do “Poznámky” a k nežádoucímu zobrazení tedy již nedochází.

Aktualizace zaměření Půjčovny

Pokud jste uživatelem tohoto zaměření, oceníte nové podbarvení řádků (odlišení lichých a sudých řádků). Také oceníte lepší orientaci díky zvýraznění buňky, kde se právě nachází kurzor.

Nově zde můžete najít i “informační bubliny”, které ukazují obsah buňky, aniž byste si rezervaci museli pro získání detailů rozkliknout. Tato funkce se zapíná nad kalendářem (tlačítko s ozubeným kolečkem).

Statistiky – zobrazení ručně zvoleného časového intervalu

Pro zobrazení reportu (statistiky) jsme ke stávajícím možnostem výběru časového úseku (posledních 7 dní, aktuální měsíc atd.) nyní přidali i možnost ručního navolení jakéhokoli intervalu.

GDPR už je tu

Této problematice a souvisejících změnách v Reservantu jsme se věnovali na našem blogu.

Pokladní systém POSKA

Hledání

Pokladní systém POSKA jsme nově rozšířili o možnost “Hledat”. Nyní jen stačí zadat hledaný text a systém ho vyhledá napříč všemi položkami, pro které POSKU používáte.

Výčetka

Potřebujete si zkontrolovat, kolik bankovek a mincí se aktuálně nachází v pokladně? Nebo chcete předat pokladnu zaměstnanci, který nastupuje na další směnu? Pak je tu pro Vás nová funkce “Výčetka”.

Facebooktwitterlinkedinmail