Novinka: Reservanto pro sportoviště

pocetDnešním dnem je Reservanto připraveno pro další obor podnikání, kterému říkáme sportoviště. Určen je pro posilovny, sportovní centra, spinningové kluby apod. Nové Reservanto přináší oproti verzím pro masáže nebo třeba fotografy spoustu novinek, které využijí právě provozovatelé sportovišť.

Mezi největší změny patří možnost volby kapacity jednotlivé sportovní hodiny. Máte možnost zvolit, kolik klientů se může na danou hodinu zapsat. Počet zapsaných osob a zbývající počet volných míst poté vidíte přehledně v kalendáři u každé hodiny.

  seznam pocet

Další nová funkce, která se objevuje v Reservantu pro sportoviště je možnost opakování hodin. Při zadávání nové hodiny, můžete zvolit opakování této lekce, nastavit jak často se bude opakovat nebo třeba po jak dlouhou dobu. Reservanto už se potom o vše stará samo.

opakovani

Úvodní strana, která se zobrazí po přihlášení, ukazuje již známý přehled nadcházejících událostí, ale nově také statistické údaje s grafem. Díky této funkci můžete vidět odhad příjmů za aktuální měsíc (vypočítává se na základě proběhlých a naplánovaných rezervací), počet rezervací za posledních 7 dní a počet nových zákazníků za stejné období. Na novém grafu jednoduše vidíte počet nových rezervací a počet stornovaných rezervací za posledních 14 dní. Pod tímto grafem se zobrazuje seznam těchto událostí i s detaily.

Statistiky

Reservanto pro sportoviště nabízíme jen ve verzi Professional za 599 Kč měsíčně bez DPH nebo Premium za 1 499 Kč měsíčně bez DPH. Pokud stále váháte, zda je Reservanto to pravé pro vás, nabízíme vám záruku spokojenosti ve formě vrácení peněz do 30 dnů od registrace.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit pomocí e-mailu podpora@reservanto.cz nebo telefonicky na číslo +420 730 155 866.

 

Facebooktwitterlinkedinmail