Nové funkce kalendáře

Kalendář v Reservantu toho umí stále více a více. Díky němu si můžete vytvořit unikátní přehled vašeho časového harmonogramu na míru. Přečtěte si, jaké nové funkce jsme do něj přidali. Byla by škoda je nevyužívat.

Na první pohled vás jistě zaujme červená linka a postranní šipka, kterými jsme označili aktuální čas. Bez dlouhého hledání tak okamžitě vidíte, jaká akce právě probíhá. Také si můžete tlačítkem vpravo nahoře nad tabulkou zobrazit pouze nastavenou pracovní dobu a ne celý den. To se hodí, když se nechcete rozptylovat tím, co bude za pár hodin.

Nejužitečnější bude pro většinu z vás zřejmě funkce zobrazení více zdrojů, tedy poskytovatelů služeb, najednou. V levé postranní liště si zaškrtněte jednotlivé zaměstnance a máte tak přehled o vytíženosti ostatních, ale i o obsazení prostor. Díky tomu už nemusíte překlikávat mezi několika samostatnými kalendáři.

  Roztažení rezervace myší

Změnu času rezervace jsme ulehčili, jak jen to šlo. Kolonku se zobrazením akce můžete jednoduše uchopit myší a přetáhnout nejen na termín, který potřebujete, ale také k jinému zaměstnanci. Vyzkoušejte také změnit délku trvání akce roztažením a stažením myši.

Věříme, že se vám díky novým vylepšením bude s naším kalendářem pracovat ještě lépe. Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy nebo připomínkami.

Facebooktwitterlinkedinmail