Co Reservanto umí a jak na něj

Online rezervační formulář Reservanto připravujeme na míru každému oboru podnikání. Proto si můžete vybrat takové Reservanto, které je vám blízké. Pokud jste svůj obor v seznamu nabízených nenašli, stačí se ozvat. Uvidíme, co se dá dělat…

Reservanto je nabízeno ve třech variantách . Základní varianta Basic je zdarma a nabízí funkce pro drobné a nepříliš náročné živnostníky. Budete mít své tlačítko pro rezervace, i svůj kalendář s přehledem rezervací, možností přesouvat a rušit tyto rezervace, zadávat volno apod. Zapomnětlivé klienty můžete upomínat ale jen pomocí SMS (e-maily až ve vyšší verzi) a SMS vás bude stát více než v dalších verzích. Také budete muset oželet emailové reporty, možnost využití mobilní aplikace a další skvělé funkce. Varianta Professional stojí 599 Kč bez DPH měsíčně a jedná se o ideální variantu pro běžného uživatele. K funkcím varianty Basic vám navíc nabídne třeba možnost využití aplikace pro mobilní telefony. Díky tomu budete moci mít své rezervace vlastně pořád u sebe. Zapomětlivým klientům nebudete muset posílat jen SMS, ale můžete využít i e-maily. Nejvyšší varianta Premium vás vyjde na 1.499 Kč bez DPH za měsíc a oproti verzi Professional vám přinese mnohá zlepšení a větší úsporu při zasílání SMS či platbě kartou. Především vám ale umožní využívat nově připravovaný kreditový systém. Tuto funkci využijí především provozovatelé různých sportovišť, fitcenter nebo třeba trenéři. Zkrátka všichni, kdo chtějí nabídnout svým zákazníkům možnost vytvořit si určitý kredit a z toho hradit jednotlivé služby, využívat množstevní slevy apod.

Pokud si vybere online rezervační systém Reservanto, tak zprovoznění je jednoduché a rychlé. Není potřeba nic instalovat, vše běží online. Stačí vám tedy jakýkoliv internetový prohlížeč, nebo tablet, nebo chytrý telefon. Registrace je krátká a jednoduchá, stačít zadat e-mailovou adresu, heslo, vybrat obor podnikání a zvolit verzi. U placených verzí pak případně frekvenci plateb. Během chvíli máte svůj vlastní online rezervační systém Reservanto.

Po prvním přihlášení je potřeba nastavit některé údaje o vás, kontaktní údaje, nabídku a ceny vašich služeb. Nakonec je potřeba vložit do vašich stránek tlačítko, přes které se klienti mohou u vás rezervovat. Podrobné návody, jak vše nastavit, naleznete na našem blogu.

Facebooktwitterlinkedinmail